eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. handlu

Kto szuka:

DGP Security Partner Sp. Z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. handlu

Numer referencyjny:

DGP-35-04-2024

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: województwo śląskie z oddziałem w Katowicach
          województwo mazowieckie z oddziałem w Warszawie

Zakres obowiązków:
  • czynny udział w dynamicznym rozwoju firmy,
  • pozyskiwanie nowych umów handlowych,
  • kosztorysowanie usług oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjacje umów handlowych,
  • utrzymywanie kontaktu z klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji, monitorowanie poziomu satysfakcji klienta,
  • realizowanie budżetu sprzedażowego,
  • współpracowanie z innymi działami w ramach organizacji,
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych, targach branżowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług - preferujemy min. 2-letnie, mile widziane w naszej branży,
  • umiejętności nawiązywania, budowania i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • elastycznego reagowania na potrzeby Klienta powiązane z umiejętnościami negocjacyjnymi,
  • wysokiej kultury osobistej i otwartości,
  • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności prowadzenia wielu projektów,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • nastawienie na realizację celów,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku,
  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrana formę zatrudnienia,
  • realną premię % od osiąganych celów,
  • niezbędne narzędzia pracy- samochód, laptop, telefon,
  • dodatkowe benefity – roczny system nagród finansowych oraz podróży zagranicznych, możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowaniem Twoich wartości.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: DGP Security Partner Sp. Z o.o.

branże: Sprzedaż