eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Spawacz

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Spawacz

Lokalizacja:

Katowice

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Spawanie metodą 141/111 lub 141, 111, 135
  • Przygotowanie stanowiska
  • Wykonanie spoin pachwinowych lub doczołowych (czasami w wymuszonych pozycjach spawania) wporozumieniu z nadzorem spawalniczym
  • Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Umiejętność spawania głownie w metodzie 141
  • Mile widziane: umiejętności spawania w metodach 111 lub 135, 136 – spoiny podlegają badaniom.
  • Doświadczeni w budownictwie przemysłowym  - min. 1 rok
  •  Uprawnienia spawalnicze TUV lub UDT, TDT
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie zawodowe
  •  Możliwość pracy w delegacji -  delegacje na terenie Polski, obecnie: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Płock lub pozostałe kraje EU

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura