PracaOferty pracy Kartuzy › Kierownik Działu Kontroli Jakości

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Lokalizacja:

Kartuzy

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • zarządzanie pracą zespołu i dbanie o rozwój,
  • koordynowanie działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie,
  • nadzorowanie i kontrola dokumentacji z zakresu zarządzania jakością
  • kontrola jakości materiałów surowych oraz produktów gotowych,
  • rozpatrywanie reklamacji ze strony klientów i reklamacji wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • praktyczna znajomość programu Excel,
  • znajomość procedur produkcyjnych GMP,
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie,
  • kartę Multisport,
  • zniżki na produkty Klienta,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • rozbudowany pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości