eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › KIEROWNIK DZIAŁU OFERT

Kto szuka:

INSTAL - LUBLIN S.A.

Stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU OFERT

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

INSTAL - LUBLIN S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy.

Instalacje sanitarne

Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad procesem tworzenia ofert,
  • Bieżący rozdział zadań w zespole zapewniający skuteczne realizowanie tematów w założonym czasie,
  • Weryfikacja przygotowywanych ofert,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej, zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów ofertowych i wycen,
  • Opracowywanie optymalizacji, wyszukiwanie na rynku materiałów i urządzeń zamiennych (Value Engineering)
  • Współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, udział w negocjacjach

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – kierunek inżynieria środowiska lub pokrewne.
  • Wiedza i praktyka branżowa, znajomość rynku materiałów instalacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów do przeglądania PDF
  • Znajomość programów AutoCAD, Revit, Norma Pro
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: INSTAL - LUBLIN S.A.

branże: Administracja biurowa