PracaOferty pracy Kartuzy › Dyrektor działu zaopatrzenia i transportu

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Dyrektor działu zaopatrzenia i transportu

Lokalizacja:

Kartuzy

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • tworzenie długoterminowych planów zakupowych w oparciu o potrzeby rynku krajowego i zagranicznego,
  • zapewnianie ciągłości produkcji i sprzedaży poprzez monitorowanie poziomu zapasów i zapewnienie dostępności komponentów do produkcji,
  • odpowiedzialność za utrzymanie optymalnego poziomu zapasów magazynowych poszczególnych grup magazynowych,
  • analiza zapotrzebowania na towary i opakowania na podstawie planów produkcyjnych i stocków magazynowych,
  • optymalizacja łańcucha dostaw oraz tworzenie nowych rozwiązań logistycznych,
  • podejmowanie działań optymalizujących koszty zakupów i transportu,
  • sporządzanie prognoz i realizacji zamówień klientów,
  • zarządzanie obsługą reklamacji w aspekcie kontaktu z dostawcami,
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji procesów zaopatrzenia,
  • odpowiedzialność za pracę zespołu działu Zaopatrzenia i jej wyniki,
  • współpraca z innymi działami w zakresie efektywnej realizacji zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane branże produkcja, transport, spedycja),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość programu Excel,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność, poczucie odpowiedzialności,
  • umiejętność działania pod presją czasu, przewidywania i planowania działań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta lub kontrakt B2B,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie,
  • kartę Multisport,
  • zniżki dla pracowników na produkty Klienta,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • rozbudowany pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy