Kierownik Działu Kontroli Jakości

Gi Group Poland S.A.

Kartuzy, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kartuzy

Zadania:

  • zarządzanie pracą zespołu i dbanie o rozwój,
  • koordynowanie działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie,
  • nadzorowanie i kontrola dokumentacji z zakresu zarządzania jakością
  • kontrola jakości materiałów surowych oraz produktów gotowych,
  • rozpatrywanie reklamacji ze strony klientów i reklamacji wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • praktyczna znajomość programu Excel,
  • znajomość procedur produkcyjnych GMP,
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie,
  • kartę Multisport,
  • zniżki na produkty Klienta,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • rozbudowany pakiet socjalny.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.