PracaOferty pracy Katowice › Przedstawiciel Usług Medycznych (ginekologia, ciąża) - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Przedstawiciel Usług Medycznych (ginekologia, ciąża) - rekrutacja online

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta – jednego z liderów branży medycznej, poszukujemy Przedstawicieli do promocji usługi medycznej. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwijać się w branży medycznej – ta oferta może być dla Ciebie. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego aktualnego CV.

Przedstawiciel Usług Medycznych (ginekologia, ciąża)Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Promocja produktów i usług firmy wśród specjalistów (ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia),
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy,
  • Przeprowadzanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjno-informacyjnym dla nowych klientów (online i stacjonarnie),
  • Realizowanie założonych celów, regularnie raportowanie działań.

Nasze oczekiwania:

  • Pierwsze doświadczenie w sprzedaży w roli przedstawiciela handlowego, handlowca, specjalisty ds. sprzedaży, przedstawiciela terenowego i pokrewne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Elastyczny czas pracy (to Ty decydujesz o swoich godzinach pracy),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji,
  • Mile widziany język angielski.

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie i przygotowanie do stanowiska pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop, tablet i telefon),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, plus system premiowy uzależniony od Twoich wyników pracy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja