PracaOferty pracy Katowice › Product Manager - Przedstawiciel Handlowy (maszyny teleskopowe marki Manitou)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Product Manager - Przedstawiciel Handlowy (maszyny teleskopowe marki Manitou)

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • analiza rynku i monitoring kampanii
  • podnoszenie poziomu sprzedaży
  • współpraca z klientami oraz innymi działami w firmie
  • raportowanie wyników

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż lub wynajem: ładowarki teleskopowe, maszyny m.in. koparki)
  • wysoka komunikatywność i umiejętność utrzymywania relacji
  • nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego (szkolenia oraz kontakt z klientem anglojęzycznym)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania: woj. śląskie lub opolskie

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę, wynagrodzenie stałe + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • swoboda w podejmowaniu decyzji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?