eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa / Katowice › Process Engineer

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Process Engineer

Lokalizacja:

Warszawa / Katowice

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1164061

Hays Poland prowadzi rekrutacje dla wiodącego dostawcy usług inżynieringu działającego głównie w sektorze energetycznym i przemysłowym. Klient prowadzi działalność na wszystkich etapach procesów inwestycyjnych od analiz i studiów wykonalności poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz dokumentacje środowiskowe i specjalistyczne.

Stanowisko: Projektant w branży technologicznej
Miejsce pracy: Wrocław lub Gdańsk lub Warszawa
Model pracy: Mieszany HO / Office - Do roważenia Pełny HO
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Projektowanie instalacji procesowych, mechanicznych dla przemysłu energetycznego oraz petrochemicznego;
  • Opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, stref zagrożenia wybuchem oraz projektów procesowych, budowlanych i wykonawczych w zakresie branży technologicznej.
  • Wykonywanie schematów technologicznych PFD , P&ID, zapytań ofertowych, opisów i rysunków technicznych, w tym wsparcie techniczne działu handlowego w zakresie wycen.
  • Koordynacja zespołów branżowych w ramach realizowanych projektów.
  • Sprawowanie nadzorów autorskich oraz udział w rozruchach instalacji.
  • Udział w naradach oraz wizjach lokalnych w ramach realizowanych projektów.
  • Dokumentowanie realizacji zadań zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce.

Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Chemiczna i Procesowa lub Energetyka lub Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Elektryczna;
  • Uprawnienia projektowe i/lub wykonawcze w zakresie sieci i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania instalacji przemysłowych;
  • Znajomość i udział w analizach HAZOP.
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, norm i aktów prawnych.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Profil Koordynator i MS Office
  • Ogólna wiedza w zakresu chemii procesowej, konstrukcji urządzeń/aparatów, aparatury kontrolno-pomiarowej, systemów sterowanie.
  • Samodzielność w działaniu, terminowość, umiejętność pracy zespołowej.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta Klienta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.\
  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów.
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach, kursach

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura