PracaOferty pracy Wrocław › Starszy Inspektor kontroli jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Starszy Inspektor kontroli jakości

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Do twoich zadań będzie należało:

  • Dokonywanie pomiarów bieżącej produkcji
  • Pomiary w ramach kontroli dostaw i końcowej
  • Pomiary w ramach PPAP (ISIR, zdolność procesu)
  • Analiza wyników pomiarów i sporządzanie raportów
  • Programowanie współrzędnościowych maszyn pomiarowych

Oczekujemy:

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, głębokościomierz, wysokościomierz, średnicówka)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość programowania w CALYPSO i METROLOG XG lub Metrolog X4

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta!
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna!
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie pracowniczej
  • Pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania
  • Bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu
  • Szeroki pakiet benefitów: bezpłatna prywatna opieka medyczna (Luxmed), dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę, dofinansowanie wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne
  • Imprezy firmowe np. wigilia pracownicza, Mikołajki dla dzieci oraz firmowy piknik dla pracowników z osobami towarzyszącymi i dziećmi

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna