PracaOferty pracy Biskupice Podgórne › Specjalista / Specjalistka ds. Ochrony Środowiska

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Ochrony Środowiska

Lokalizacja:

Biskupice Podgórne

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Analizowanie danych i przygotowywanie raportów dotyczących ochrony środowiska.
  • Raportowanie do właściwych instytucji oraz urzędów.
  • Zarządzanie ważnymi dokumentami, w tym pomiarami środowiskowymi i decyzjami urzędowymi.
  • Obsługę systemów BDO w kontekście ewidencji odpadów.
  • Wprowadzanie danych do sprawozdań KOBiZE.
  • Uzyskiwanie decyzji środowiskowych.
  • Przygotowywanie sprawozdawczości dla GUS w obszarze środowiska.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego związanego z ochroną środowiska.
  • Doświadczenia w podobnej roli.
  • Znajomości przepisów dotyczących ochrony środowiska.
  • Znajomości angielskiego.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę.
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Po okresie próbnym: bezpłatna opieka medyczna, dopłata do paliwa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska