PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. handlowych na rynek krajowy

Kto szuka:

MOBI Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. handlowych na rynek krajowy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca stacjonarna w biurze w siedzibie firmy

Od 30 lat powiększamy bazę naszych Klientów branży stalowej oraz tworzyw sztucznych w Polsce i zagranicą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy);
  • atrakcyjny pakiet socjalny ( karta MultiSport, prywatna opieka medyczna );
  • pracę w dobrej lokalizacji, w nowoczesnym centrum biznesowym na Krzykach.
Wymagamy:
  • znajomość języka polskiego w stopniu bardzo dobrym.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz niekonwencjonalne działania i chcesz wyjść poza schemat – DOŁĄCZ DO NAS!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Szwacz / Szwaczka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: MOBI Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż