PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka w biurze rachunkowym

Kto szuka:

Staff Partners

Stanowisko:

Asystent / Asystentka w biurze rachunkowym

Numer referencyjny:

AK/AC/05/2024

Lokalizacja:

Warszawa, Praga-Południe

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie działu księgowości
  • Archiwizacja dokumentów/ faktur
  • Wykonywanie zadań zleconych przez dział księgowości

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:

  • Podstawowy zakres wiedzy o rachunkowości
  • Mile widziane wykształcenie lub osoba w trakcie wykształcenia związanego z rachunkowością
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • Sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach od 7:00-9.00 do 15:00-17.00 w siedzibie firmy
  • Przyjemną atmosferę pracy w niewielkim biurze rachunkowym
  • Możliwość rozwinięcia  lub zdobycia pierwszego doświadczenia związanego z księgowością, wszystkiego możemy Cię nauczyć ! :)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Staff Partners

branże: Administracja biurowa