eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Asystent Projektanta

Kto szuka:

Mosty Katowice Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent Projektanta

Lokalizacja:

Katowice, ul. Rolna 12

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel), AutoCAD,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na teren budowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • prace projektowe zlecone przez przełożonego,
  • udział w uzyskaniu uzgodnień międzybranżowych,
  • prace biurowe: wydruki, kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie realizowanych zadań,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat (w przypadku studentów możliwa umowa zlecenie),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • możliwość dofinansowania do szkoleń,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Mosty Katowice Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia