PracaOferty pracy Katowice › Projektant Systemów Zabezpieczeń

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Projektant Systemów Zabezpieczeń

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie elementów elewacji lub konstrukcji dachowych,
  • Praca na programie ZW CAD lub Inventor,
  • Wykonywanie projektów 2D,
  • Analizę rysunków technicznych,
  • Współpraca z biurami projektowymi, klientami oraz innymi działami przy realizacji projektów.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Ukończonych studiów z obszaru budownictwa (nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe),
  • Znajomości narzędzi: Auto CAD, ZW CAD lub Inventor,
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Uczciwości i skrupulatnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
  • Zaangażowania, chęci do pracy i motywacji do rozwoju,
  • Umiejętności w obszarze zarządzania projektami,
  • Umiejętności obsługi komputera (Excel, Word, Google sheets),
  • Systematyczności w działaniu, dobrej organizacji czasu pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Udział w zróżnicowanych, bardzo ciekawych projektach dla wielu branż,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy zdalnej w 90%,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Komfortowe biuro z prywatnym parkingiem,
  • Wsparcie pozostałych działów organizacji,
  • Pozytywną atmosferę współpracy,
  • Ogromne możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy w nowoczesnej organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy oferującej kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia