eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Operator pras krawędziowych LVD

Kto szuka:

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

Stanowisko:

Operator pras krawędziowych LVD

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Obsługa pras krawędziowych LVD,
  • Praca na oprogramowaniu CADMAN,
  • Wymiana narzędzi,
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa suwnicy z poziomy „0”,
  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie,
  • Praca na 3 zmiany.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym: comiesięczne premie , dodatki szkodliwe, stażowe, nagrody jubileuszowe, opieka medyczna Medicover, dodatek urlopowy 2417brutto,  lekcje języków obcych on-line,  bezpłatny przewóz na trasach z Zabrza, Rybnika i Chrzanowa, dopłaty  60 % do biletów kzk gop, program emerytalny PPK.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystent Projektanta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kelner (K/M)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

branże: Produkcja / Przemysł