PracaOferty pracy Gdańsk › ASYSTENT/KA ZARZĄDU/OBSŁUGA SEKRETARIATU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU/OBSŁUGA SEKRETARIATU

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/3633

Obowiązki:

- prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura,
- zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze i eksploatacyjne,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej,
- organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja,
- współpraca w zakresie realizowanych zadań z innymi komórkami organizacyjnymi,
- wykonywanie bieżących poleceń przełożonych,
- ścisła współpraca z działem księgowości,
- sporządzanie raportów kasowych.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office w szczególności Microsoft Excel, Word, zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: GEN.JÓZEFA FISZERA 14, 80-231 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa