eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wroclaw › Payroll Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Payroll Specialist

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1184141

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Zadania:

•terminowe naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń pieniężnych

•sporządzenie list płac

•rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności

•sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS

•przygotowywanie zestawień, sprawozdań, raportów z zakresu kadr i płac

•prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oczekiwania:

•2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

•bardzo dobra znajomość przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, umów cywilnoprawnych

•praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń

•komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

•wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, ekonomia)

•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

•mile widziane znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA

•samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 09:00)

• Pracę w modelu hybrydowym (2-3 dni z biura / tydzień)

• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Księgowa Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Tax Accountant

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR