PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Magazyneir 5100 zł brutto - Zapraszmay osoby niepełnosprawne

Kto szuka:

Probet Sp. z o.o.

Magazyneir 5100 zł brutto - Zapraszmay osoby niepełnosprawne

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Roździeńskiego

Zapraszamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Kontakt tel. 789495533

Zakres obowiązków:

  • zbieranie towaru ręcznie, w przypadku osoby z uprawnieniami UDT możliwość pracy na wózkach
  • kompletacja zamówień i pakowanie towaru.
  • rozładunek towarów, ręcznie i przy użyciu wózków widłowych
  • dbanie o porządek w magazynie
  • dbałość o przydzielone narzędzia i środki trwałe.

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • mile widziana uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
  • chęci do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 3800 zł netto do negocjacji + dodatek nocny
  • premie miesięczne od 300 do 500 zł netto

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Probet Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna