PracaOferty pracy Home Office › Technician for Sampling / Project Leader - Technolog Żywności

Kto szuka:

Analytica Alimentaria GmbH

Analytica Alimentaria is a globally active company for food safety with two laboratories in Kleinmachnow (near Berlin), Germany and Almeria, Spain. Analytica Alimentaria employs more than 120 people worldwide and offers a food safety package consisting of sampling, analysis and consulting. Analytica Alimentaria is expanding its activity on East Europe, especially Poland.

Technician for Sampling / Project Leader - Technolog Żywności

Lokalizacja:

Home Office

cała Polska

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GENERAL OVERVIEW OF THE JOB:

This position will be responsible for sampling of agricultural products in the field, warehouse and market in Poland and worldwide, documentation, and shipping of samples to the laboratory. Additional responsibilities may include: quality inspection, documentation and reports.

ACCOUNTABILITIES:
  1. Accountability: Sampling coordination Order acceptance, organization of sampling (logistic), control of compliance with quality standards, shipping of samples
  2. Accountability: Customer Service Briefing and consulting of growers / producers, executing of inspections and audits
  3. Accountability: Documentation Compiling data for internal reports

QUALIFICATIONS:

Ability to work independently with minimal supervision and adapt to changing priorities

Strong communication skills (verbal, written, interpersonal, listening)

Time management skills (schedules, timelines, task prioritization)

Excellent problem-solving skills: solution-oriented

Team oriented

Microsoft word and excel experience/assisting with Quality Control form revisions ability to read and follow Standard Operation Procedures

REQUIREMENTS:

Education: A Bachelor of Science degree in Agriculture is preferred.
Work Experience: Applicants with relative work experience are encouraged to apply.
Driver License: necessary
Languages: Polish, English, (German, Spanish) Other: If you pride yourself on possessing master organization skills and exceptional attention to details, this position is perfect for you.
Schedule: Full-time
Shift: Day
Travel: Yes

If you would like to join our team, please send your resume to:
rrhh@analytica.international

For more information please contact Dr. Peter Krause on
+49 33203 88 480

www.analytica.international/de

Słowa kluczowe: Projekt, kierownik, chemik, biochemik, agrotechnik, inżynier, angielski, niemiecki, hiszpański, agrokultura, ochrona środowiska, pestycydy, kontrola, jakość, ekologiczna żywność, obsługa klienta, business development, account manager, producenci, żywności, owoce, warzywa

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA Spedytor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Młodsza/-y Księgowa/-y

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-25

data aktualizacji: 2017-02-25

do końca oferty: 4 dni

oferta była oglądana: 971 razy

pracodawca: Analytica Alimentaria GmbH

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia
Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska
Kontrola jakości

  • Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    W uchwale Rady Ministrów z 20 grudnia 2016 r. w sprawie kompleksowego programu wsparcia dla rodzin "Za życiem", znalazły się również rekomendacje legislacyjne dotyczące korzystania przez pracujących rodziców z elastycznego czasu pracy.

  • Samochód służbowy. Co robić, jeśli pracownik nie chce go zwrócić?

    Samochód służbowy. Co robić, jeśli pracownik nie chce go zwrócić?

    Samochód służbowy jest narzędziem pracy dla wielu pracowników, ponadto może być pewnym przywilejem przyznawanym za szczególny wkład w działalność firmy. Jednak zdarza się, że użytkownik po zakończeniu zatrudnienia nie chce zwrócić ...

  • Czy praca tymczasowa i kontrakting wypierają etat?

    Czy praca tymczasowa i kontrakting wypierają etat?

    Rynek pracy ulega ciągłym przemianom. Trendem, który daje o sobie znać już od ładnych kilku lat, jest wzrost popularności takich rozwiązań jak praca tymczasowa i kontrakting. Okazuje się zatem, że formy pracy, które traktowane były ...

  • Wynagrodzenie pracownika za wadliwe wykonanie pracy

    Wynagrodzenie pracownika za wadliwe wykonanie pracy

    Zgodnie z przepisami prawa pracy wynagrodzenie pracownika powinno odpowiadać rodzajowi wykonywanej przez niego pracy i kwalifikacjom koniecznym do jej wykonywania. Powinno ponadto uwzględniać czas poświęcony na wykonanie powierzonych zadań ...

  • Przeciętne wynagrodzenie I 2017

    Przeciętne wynagrodzenie I 2017

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2017 r. wyniosło 4277,32 zł. To nieco ponad 358 złotych mniej niż w grudniu.