PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › praca zdalna => Programista PHP5 & MySQL <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-21 09:25:02
    Temat: praca zdalna => Programista PHP5 & MySQL <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy
    dostarczającej rozwiązania mobilne szukamy osoby na stanowisko

    ***** Programista PHP5 & MySQL
    ***** miejsce pracy: praca zdalna

    ***** Zadania:

    * wdrożenia stron, portali i aplikacji internetowych
    * rozbudowa i optymalizacja istniejących rozwiązań
    * projektowanie i utrzymywanie struktury baz danych
    * współpraca w ramach zespołów projektowych

    ***** Wymagania:

    * minimum 1,5roczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań
    komercyjnych
    * bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP) i baz danych MySQL
    * znajomość technologii HTML 5, CSS 3, JavaScript/JQuery
    * doświadczenie w pracy z frameworkami (preferowane Symfony/Zend)
    * doświadczenie związane z metodami transmisji danych (XML, JSON,
    SOAP)
    * znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów
    przed atakami
    * znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    czytanie dokumentacji
    * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    * własna inicjatywa i zaangażowanie pozwalające na objęcie pozycji
    lidera zespołu programistycznego

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu SVN
    * znajomość idei Doctrine i Propel
    * doświadczenie w pracy z najpopularniejszymi systemami CMS

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * stałą pracę w firmie o stabilnej i rosnącej pozycji rynkowej
    * udział w ciekawych projektach zarówno dla startupów jak i
    klientów korporacyjnych
    * pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę.

    => => https://TeamQuest.pl/praca_zdalna/4820-programista-p
    hp-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.