PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Senior Node.js Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2023-12-06 11:30:02
    Temat: Warszawa => Senior Node.js Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego klienta, firmy, która jest liderem na rynku w zakresie
    programów benefitowych, dostarczając swoim klientom różnorodne
    rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu równowagi między
    życiem zawodowym a prywatnym, poszukujemy Senior Node.js
    Developerów.

    ***** Senior Node.js Developer

    ***** Opis stanowiska:

    * Analiza wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań (w tym
    wybór technologii)
    * Implementacja funkcjonalności
    * Utrzymanie istniejących aplikacji i rozwiązań
    * Wsparcie testerów w procesie testowania aplikacji
    * Propagowanie dobrych praktyk i wiedzy o wzorcach projektowych w
    zespole
    * Wsparcie zespołu DevOps i Product Ownerów
    * Dbanie o wydajność i bezpieczeństwo implementowanych rozwiązań

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * min. 6 lat doświadczenia na stanowisku związanym z implementacją
    kodu
    * Znajomość wzorców SOLID, CQRS, Microservices oraz API Gateway *
    Doświadczenie w pracy z technologiami: Node.js, Express.js,
    Nest.js oraz Typescript
    * Doświadczenie w pracy z :unit testing oraz API testing?
    * Doświadczenie w budowaniu usług w oparciu o REST API, GraphQL,
    JWT, RabbitMQ, AWS SQS, Docker oraz Kubernetes
    * Znajomość baz danych SQL i NoSQL i potrafisz projektować modele
    danych
    * Doświadczenie w pracy z chmurą AWS?
    * Znajomość OWASP Top10?
    * Doświadczenie w pracy z Trunk Based Development, GitFlow, SCRUM,
    KANBAN
    * Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych rozwiązań
    * Proaktywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
    * Znajomość narzędzi CI/CD
    * Język angielski na poziomie min. B2

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość narzędzi i doświadczenie w przeprowadzaniu testów
    security
    wydajnościowych
    * Doświadczenie w projektowaniu i pracy w systemach rozproszonych

    ***** Proponujemy:

    * umowa o pracę / kontrakt B2B - zakres benefitów dostosowany do
    formy współpracy,
    * Praca w modelu hybrydowym lub zdalnym - Ty wybierasz!
    * Elastyczne godziny pracy
    * Kawą i herbatą oraz owocami w biurze, dodatkowo rano dla
    pracowników czekają śniadania dofinansowane przez pracodawcę,
    * W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
    * Lekcje językowe
    * Dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy u naszego klienta
    oraz dodatkowy urlop na wolontariat,
    * Kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich
    najbliższych,
    * Zajęcia sportowe w biurze i online + dofinansowanie udziału w
    zawodach sportowych,
    * Wsparcie psychologiczne dla Pracowników oraz Członków ich rodziny
    * Ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna,
    * Dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
    * Dofinansowania do żłobków i przedszkoli (w dniu rozpoczęcia roku
    szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu)
    * Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje
    umiejętności, nasz klient oferuje dofinansowanie do edukacji,
    * Szkolenia rozwojowe,
    * Dostęp do programu kafeteryjnego
    * Spotkania integracyjne,
    * Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie
    wdrożenia,
    * Krótsze piątki :)

    dium=cron&utm_campaign=2312

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.