PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Project Manager IT - SCRUM Master <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-01 15:07:46
    Temat: Warszawa => Project Manager IT - SCRUM Master <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijącej się firmy (software house)
    tworzącej rozwiązania IT dla klientów z branży Telco i Finance
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Project Manager IT - SCRUM Master
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Realizowane zadania:

    * Zarządzanie projektami wytwarzania programowania na potrzeby
    klienta zewnętrznego
    * Stała współpraca z klientem/ami firmy
    * Stała współpraca zarówno z zarządem firmy jak i poszczególnymi
    działami
    * Rozwój kompetencji członków zespołu projektowego
    * Dbanie o zakończenie projektu zgodnie z harmonogramem
    * Dbanie i wygaszanie we wczesnej fazie konfliktów zarówno w zespole
    projektowym jak i w współpracy z klientem

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Bardzo dobra znajomość praktyczna i teoretyczna metodyki "Scrum"
    bądź innych "lekkich" metodyk zarządzania projektami IT
    * Doświadczenie w aktywnym zarządzaniu projektami wytwarzania
    oprogramowania na potrzeby klienta
    * Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
    * Umiejętność wyznaczania wspólnych celów projektowych
    * Wysoko rozwinięte kompetencje "leaderskie"
    * Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym
    * Doskonała umiejętność zapobiegania konfliktom i ich
    rozwiązywania
    * Doświadczenie zawodowe zdobyte w zespole projektowym jako
    programista, bądź analityk
    * Ukończona uczelnia wyższa kierunek informatyka, telekomunikacja
    bądź kierunki pokrewne
    * Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną
    komunikację
    * Miłe widziane doświadczenie w rozproszonych projektach OpenSource

    ***** Proponujemy:

    * Umowę o pracę bądź kontrakt
    * Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    * Dodatkowe świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym
    * Niezbędne narzędzia pracy

    => => https://TeamQuest.pl/praca/730-40a966408897945a2e4bb
    50e302f.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.