PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Project Manager - Oracle PJM Advantage - PMI - Prince2 <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-01 14:56:48
    Temat: Warszawa => Project Manager - Oracle PJM Advantage - PMI - Prince2 <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy kurierskiej,
    istniejącej na polskim rynku od wielu lat, szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Project Manager - Oracle PJM Advantage - PMI - Prince2
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Administracja i zarządzanie prowadzonym projektem wdrożeniowym w
    9ciu krajach w Europie i budżecie ok. 4 mln EURO
    * Kierowanie pracą podległego zespołu, wybór metod realizacji
    zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej
    ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
    * Komunikacja z Managerami poszczególnych oddziałów w zakresie
    wdrażanych funkcjonalności i rozwiązywanie ew. konfliktów
    * Współpraca z dostawcą/producentem rozwiązania
    * Raportowanie i rozwiązywanie problemów
    * Tworzenie raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania,
    zasobów i kosztów, raporty wykonania)
    * Zapewnienie realizacji podstawowych wskaźników KPM takich jak
    uświadomienie managerom ich roli i zadań w perspektywie metodyki
    PJM
    * Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
    * Dbanie o wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i
    przewidzianym budżetem
    * Zapewnienie satysfakcji Managerów ze zrealizowanego projektu

    ***** Oczekiwania:

    * Znajomość metodyk zarządzania projektami (Oracle PJM Advantage
    LUB/I PMI LUB/i Prince2)
    * Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami
    wdrożeniowymi systemów informatycznych (preferowane wdrożenia
    systemów klasy CRM/ERP/Workflow)
    * Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów w środowisku
    międzynarodowym (zarówno klientów jak i dostawców)
    * Doświadczenie w zarządzaniu funkcjami IT w firmie (min. średniej
    wielkości)
    * Znajomość procesów logistycznych (preferowane branże: kurierska,
    transportowa, pocztowa)
    * Znajomość technologi wytwarzania oprogramowania i zagadnień
    związanych z infrastrukturą IT
    * Płynna znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka
    środkowoeuropejskiego i/lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym
    atutem)
    * Wysokie umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania
    problemów
    * Umiejętność pracy pod presją czasu
    * Umiejętność współpracy ze środowiskiem międzynarodowym
    * Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji projektowych
    * Umiejętność zarządzania zespołem
    * Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
    * Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    * Nastawienie na cel
    * Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie, Informatyka)

    ***** Firma oferuje:

    * Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
    * Niezbędne narzędzia pracy

    => => https://TeamQuest.pl/praca/820-77bb0cdd3076a8d164c6a
    e6541b9.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.