PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Project Manager - IT <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 18:45:02
    Temat: Warszawa => Project Manager - IT <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT
    działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy
    osoby na stanowisko:

    ***** Project Manager - IT
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Prowadzenie projektów informatycznych dotyczących budowania i
    rozwoju aplikacji lub infrastruktury IT , zgodnie z metodologią i
    przyjętymi standardami.
    * Współpraca z właścicielami procesów biznesowych, weryfikacja
    potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na projekty
    informatyczne.
    * Nadzór nad wytwarzaniem, odbiorem, testowaniem i wdrożeniem
    wykonanych projektów.
    * Podejmowanie decyzji dotyczących funkcjonalności elementów
    rozwijanego systemu.
    * Budowanie dobrych relacji z klientem i innymi zespołami.
    * Współpraca z klientami zewnętrznymi - nadzorowanie prac zgodnie z
    przyjętym harmonogramem, analiza potrzeb klienta, wsparcie
    działu handlowego w procesie rozbudowy zakresu usług
    świadczonych u klienta.
    * Współpraca z dostawcami.

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT.
    * Znajomość elastycznych (AGILE) metodyk zarządzania projektami.
    * Znajomość Prince/PMI mile widziana.
    * Doświadczenie we współpracy z właścicielami procesów
    biznesowych w celu jak najlepszego dostosowania projektu do ich
    wymagań.
    * Biznesowa oraz techniczna znajomość rynku rozwiązań portalowych
    i/lub e-commerce i/lub wytwarzania oprogramowania.
    * Gotowość wspomagania procesu Analizy Biznesowej.
    * Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu.
    * Samodzielność w pracy.
    * Dyplom ukończenia wyższej uczelni z zakresu nauk ścisłych lub
    technicznych.

    ***** Oferujemy:

    * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    * Udział w interesujących projektach.
    * Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych.
    * Atrakcyjne wynagrodzenie.
    * Przyjazną atmosferę pracy.
    * Pracę z otwartym zespołem.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2490-project-manager-i
    t-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.