PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => FileNet Leader BPM - Dokument Management <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 17:55:02
    Temat: Warszawa => FileNet Leader BPM - Dokument Management <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej
    rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** FileNet Leader BPM - Dokument Management
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * stworzenie oraz rozwój zespołu wdrożeniowego FileNet
    * uczestnictwo w szkoleniach z zakresu systemu FileNet
    * wsparcie procesów wdrożeniowych w zakresie konfiguracji oraz
    implementacji zmian
    * udział w analizie biznesowej oraz projektowaniu rozwiązań
    technicznych
    * przygotowywanie i uszczegóławianie dokumentacji technicznej
    * praca w prężnie rozwijającym się zespole wdrożeniowym
    * zapewnienie wartości pracy realizowanej przez zespół realizacyjny
    * zapewnienie satysfakcji klienta
    * utrzymanie skupienia zespołu na celu

    ***** Wymagania:

    * min. 3 lata doświadczenia we wdrażaniu średnich i dużych
    systemów BPM/Dokument Management
    * wykształcenie wyższe w kierunkach informatycznych
    * entuzjazm i zaangażowanie we wdrożeniach i rozwoju produktów
    klasy BPM/Document Management
    * doświadczenie w świadczeniu usług dla klientów zewnętrznych
    * zdolności przywódcze/doświadczenie jako team leader lub manager
    zespołu
    * zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
    * odpowiedzialność i samodzielność
    * umiejętności organizacyjne i zarządcze
    * umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
    * umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
    * duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel
    * bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    * dobra znajomość angielskiego

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie we wdrożeniach w branży bakowej lub
    ubezpieczeniowej
    * znajomość systemu FileNet
    * umiejętność programowania w języku Java JEE
    * znajomość systemów UNIX i Windows

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę
    * Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    * Niezbędne narzędzia pracy

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2360-filenet-leader-bp
    m-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.