PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista .Net z WinForms <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-09-04 12:19:57
    Temat: Warszawa => Programista .Net z WinForms <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista .Net z WinForms
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Twoje zadania:

    * Rozwój oprogramowania w technologii C#.Net
    * Praca na etapie analizy/ projektowania/ implementacji/ testowania/ -
    w późniejszym okresie także wdrożenia/ serwisu
    * Budowanie oprogramowania wspomagającego (systemy wizualizacji,
    aplikacje mobilne)
    * Budowanie interfejsów do integracji z innymi systemami
    * Samodzielne zarządzanie projektami

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenie na stanowisku programisty C#.Net
    * Dobra znajomość C#.Net WinForms
    * Dobra znajomość Ms Sql Server
    * Dobra znajomość TSQL
    * Umiejętności analityczne
    * Samodzielność i kreatywność

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znajomość DevExpress/ WinForms
    * Znajomość MS Access/ VBA
    * Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla Windows Mobile/ CE
    * Innowacyjne pomysły dotyczące rozwoju oprogramowania

    ***** Firma oferuje:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/ umowa o dzieło/
    samozatrudnienie)
    * Spokojną pracę w niewielkim zespole
    * Brak konieczności pracy w nadgodzinach (chyba, że kandydat sam
    sobie zażyczy)
    * Bezpłatny parking
    * Możliwość wybrania wygodnych dla kandydata godzin pracy
    * Możliwość uzyskania dużego wpływu na tworzone oprogramowanie
    * Pracę przy ciekawych projektach dla liderów rynku
    * W pełni wyposażoną kuchnię (jeśli ktoś lubi samodzielnie
    przygotować posiłek) lub dobre knajpki w okolicy
    * Pełen węzeł sanitarny (możesz przyjechać do pracy na rowerze/
    przybiec i wciąż czuć się swobodnie :)
    * Mini-siłownię - dla odprężenia w czasie pracy

    => => https://TeamQuest.pl/praca/10430-f17a1df5a540c1e6a44
    ada94e1.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.