PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Konsultant FileNet <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-28 09:10:01
    Temat: Warszawa => Konsultant FileNet <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z branży energetycznej,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant FileNet
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Rozwój aplikacji opartej o system FileNet, według wymagań
    pracodawcy
    * Praca w prężnie rozwijającym się zespole projektowym
    * Analiza, przygotowywanie i realizacja projektów informatycznych w
    obszarze składowania i archiwizacji danych, itp
    * Udział w procesach związanych z realizowanymi projektami
    * Parametryzacja i kastomizacja na poziomie oprogramowywania
    funkcjonalności

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    * Doświadczenie na podobnym stanowisku
    * Doskonała znajomość systemu zarządzania informacjami/dokumentami
    - FileNet
    * Minimum 2-3 letnie doświadczenie we wdrożeniach/administracji
    systemów zarządzania informacjami/dokumentami
    * Bardzo dobra znajomość środowiska UNIX / MS Windows
    * Certyfikat FileNet mile widziany
    * Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem architektury IT
    * Chęć nauki i rozwoju
    * Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    * Komunikatywność, zdolności analityczne, samodzielność,
    odpowiedzialność
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    ***** Oferujemy:

    * Opiekę zdrowotną
    * Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe
    * Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
    * Wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość uczestnictwa w
    szkoleniach
    * Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w ramach prowadzonych
    projektów wdrożeniowych

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2110-konsultant-filene
    t--nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.