PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Junior Front-End Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-01 10:00:02
    Temat: Warszawa => Junior Front-End Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Junior Front-End Developer
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Poszukujemy ambitnych, komunikatywnych programistów z dobrą
    znajomością programowania web'owego;
    * Twoją rolą będzie programowanie interfejsów webowych serwisów
    internetowych i intranetowych opartych o technologie Microsoft
    (SharePoint, .NET, Azure);

    ***** Wymagania:

    * Znajomość technik programowania www: HTML, CSS, Javascript;
    * Znajomość Adobe Photoshop;
    * Podstawowa znajomość zagadnień informatyki: serwery, sieci,
    języki programowania, bazy danych
    * Znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie czytania
    dokumentacji;
    * Chęć nauki i rozwoju w obrębie technologii Microsoft, m.in. .NET
    i SharePoint;
    * Umiejętność pracy w zespole.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat na kierunku
    technicznym (elektronika, informatyka ...);
    * Responsive web design;
    * Umiejętność programowania w .NET i T-SQL;
    * Znajomość platformy Microsoft SharePoint;
    * Doświadczenie we wspieraniu komercyjnych systemów informatycznych
    opartych o technologie Microsoft.

    ***** Oferujemy:

    * Pracę w zgranym, doświadczonym i bardzo dobrze zorganizowanym
    zespole przy ciekawych projektach obejmujących różne
    zagadnienia biznesowe oraz wykorzystujące najnowsze technologie
    Microsoft;
    * Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od najlepszych;
    * Pracę w biurze w Warszawie lub zdalnie w dowolnym miejscu w Polsce,
    elastyczne godziny pracy;
    * Udział w projektach międzynarodowych (do tej pory projekty z 18
    różnych krajów!);
    * Pracę z najnowszymi technologiami Microsoft;
    * Vouchery na egzaminy MCP i roczny budżet edukacyjny pozwalający na
    udział w zagranicznych konferencjach;
    * Narzędzia pracy (sprzęt, oprogramowanie) i karta Multisport.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/8490-junior-front-end-
    nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.