PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Inżynier Programista - systemy Call Centre <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 19:35:01
    Temat: Warszawa => Inżynier Programista - systemy Call Centre <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Inżynier Programista - systemy Call Centre
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * rozwój i utrzymanie systemów i aplikacji opartych o platformę
    .NET (C#, ASP.NET, itp)
    * dbanie o właściwą jakość tworzonego kodu
    * współpraca z zespołem przy realizacji zadań
    * planowanie testów jednostkowych
    * tworzenie dokumentacji technicznej

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w pracy jako programista .NET (C#, ASP.NET) min. 2
    lata
    * bardzo dobra znajomość C# i technologii ASP.NET
    * znajomość WCF i WPF
    * znajomość relacyjnych baz danych (MS-SQL Server) i SQL (T-SQL)
    * doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (SVN)
    * otwartość na nowe technologie i chęć poznawania nowych
    technologii
    * umiejętność analitycznego myślenia
    * umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    * dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    * znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej
    <B>umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej</B>
    oraz <B>komunikację ze współpracownikami</B>

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość Entity Framework
    * znajomość MVC3 Framework
    * znajomość jQuery, CSS, HTML
    * znajomość Silverlight

    ***** Oferujemy:

    * stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po
    trzymiesięcznym okresie próbnym
    * możliwość rozwijania umiejętności oraz zdobywania
    doświadczenia w obszarach nowoczesnych technologii IT
    * szkolenia technologiczne, branżowe
    * opiekę medyczną po trzymiesięcznym okresie próbnym

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2670-inzynier-programi
    st-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.