PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Kraków => Programista Java - Spring, Tomcat, Hibernate, JUnit <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 19:15:01
    Temat: Kraków => Programista Java - Spring, Tomcat, Hibernate, JUnit <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej
    rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista Java - Spring, Tomcat, Hibernate, JUnit
    ***** miejsce pracy: Kraków

    ***** Zadania:

    * tworzenie oprogramowania związanego z ecommerce / WWW przy użyciu
    lekkich metodyk Agile (SCRUM)
    * integracja projektu z innymi komponentami tworzonymi w Java/Pythonie
    * programowanie w języku Java i Python
    * testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów
    * tworzenie dokumentacji

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w programowaniu w języku JEE min. dwa lata
    * doświadczenie w programowaniu w Python
    * znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego
    * znajomość architektury JEE i wzorców projektowych
    * doświadczenie w pracy z technologiami: Spring, Tomcat, Hibernate,
    JUnit
    * znajomość metodyki Scrum oraz metody prowadzenia projektów Agile
    * doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM min. 1 rok
    * wykształcenie wyższe w kierunkach informatycznych lub zarządzenia
    projektami
    * zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
    * odpowiedzialność i samodzielność
    * umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
    * umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
    * duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel
    * bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    * dobra znajomość angielskiego

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę
    * Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    * Niezbędne narzędzia pracy

    => => https://TeamQuest.pl/Kraków/2610-programista-java-sp
    r-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.