PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Poznań => UX Designer - Web, Desktop, Mobile, Tablice Interaktywne <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-28 10:25:01
    Temat: Poznań => UX Designer - Web, Desktop, Mobile, Tablice Interaktywne <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, potentata na rynku rozwiązań e-learningowych,
    szukamy osoby na stanowisko

    ***** UX Designer - Web, Desktop, Mobile, Tablice Interaktywne
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * budowanie i przebudowanie interfejsów użytkownika dla platform
    e-larnigowych na wszystkich typach urządzeń,
    * dostosowywanie interfejsów użytkownika dla wielu kultur i grup
    językowych (m.in. Chiny, Kraje Arabskie),
    * aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju oprogramowanie i audyty
    użyteczności,
    * reagowanie na informację zwrotną od użytkowników w fazie beta
    testów oraz podczas rozwoju działającego już oprogramowania,
    * ścisłą współpracę z UX Designerami z zespołów partnerskich,
    * utrzymanie spójności miedzy produktami.

    ***** Wymagania:

    * wiedzy z zakresu HCI, UCD,
    * doświadczenia w projektowaniu skalowalnych UI (Web, Desktop,
    Mobile, Tablice Interaktywne),
    * wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    * biegłości w języku angielskim i polskim,
    * znajomości trendów w UX Design,
    * znajomości Axure i Photoshop,
    * wykształcenia wyższgo kierunkowego lub innego np. (kognitywistyka,
    informatyka),
    * wiedzy z zakresu zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania,
    * wiedzy z zakresu OOCSS i innych zagadnień z zakresu front-end,
    * doświadczenia na podobnym stanowisku w dużych komercyjnych
    projektach.

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji),
    * szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    * stabilne warunki zatrudnienia,
    * spotkania integracyjne,
    * pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczna,
    ubezpieczenie na życie, kartę Multisport Benefit Systems,
    * pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/3810-ux-designer-web-nnt
    p.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.