PracaGrupypl.praca.oferowana › Poznań => Programista JAVA - Inżynier Oprogramowania <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-31 13:20:46
    Temat: Poznań => Programista JAVA - Inżynier Oprogramowania <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista JAVA - Inżynier Oprogramowania
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Opis stanowiska:

    * analiza wymagań biznesowych,
    * projektowanie oraz tworzenie oprogramowania w oparciu m.in. o
    Java/JEE,
    * testowanie oraz wdrażanie oprogramowania w środowisku
    produkcyjnym,
    * dokumentowanie tworzonego oprogramowania,
    * wsparcie młodszych programistów.

    ***** Nasze super wymagania:

    * co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w
    oparciu o Java/JEE,
    * bardzo dobra znajomość wzorców projektowych i technologii JEE
    (JPA, EJB, JMS, JAX-RS),
    * dobra znajomość narzędzi do testowania JUnit / Mockito /
    Arquillian,
    * dobra znajomość języka SQL i zagadnień relacyjnych baz danych,
    * dobra znajomość Maven / Ant / GIT / SVN,
    * dobra znajomość serwera aplikacji WildFly & JBoss,
    * umiejętność analitycznego myślenia,
    * komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    * dobra znajomość języka angielskiego.

    ***** Mile widziane:

    * znajomość technologii webowych:
    ** AngularJS
    ** Knockout
    ** Backbone.js
    ** jQuery
    * znajomość / zainteresowanie rozwiązaniami reaktywnymi Play /
    Node.js / Vert.x,
    * znajomość / zainteresowanie rozwiązaniami NoSQL.

    ***** Oferujemy:

    * udział w ciekawych projektach rozwojowych i komercyjnych,
    * pracę w międzynarodowym środowisku,
    * otwartość na stosowanie nowych technologii,
    * dostęp do potrzebnych narzędzi,
    * karta multisport, dofinansowanie zajęć sportowych - koszykówka,
    kręgle, bilard i inne,
    * miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/8520-7dd5eca59971afb6a773
    1bb3435.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.