PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Kraków => Programista PHP 5 - MySQL, HTML, CSS <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-12 11:20:02
    Temat: Kraków => Programista PHP 5 - MySQL, HTML, CSS <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej agencji reklamowej poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    ***** Programista PHP 5 - MySQL, HTML, CSS
    ***** miejsce pracy: Kraków

    ***** Zadania:

    * utrzymywanie istniejących systemów,
    * rozwój oraz tworzenie nowych systemów.

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w programowaniu w PHP,
    * znajomość języka PHP 5,
    * znajomość wzorców projektowych i architektonicznych (MVC),
    * znajomość HTML/CSS w stopniu umożliwiającym wdrażanie/edycję
    widoków,
    * znajomość języka JavaScript wraz z frameworkiem jQuery,
    * umiejętność projektowania struktur relacyjnych bazy danych,
    znajomość MySQL,
    * znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na
    swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
    * umiejętność pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * umiejętność pisania testów automatycznych (PHPUnit),
    * znajomość IDE (preferowany NetBeans) i narzędzi wersjonowania
    (GIT),
    * umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
    * znajomość frameworka Codeigniter.

    ***** Oferujemy:

    * samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie,
    * nieustanne wyzwania, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich
    kwalifikacji,
    * stabilną formę zatrudnienia i pracę w pełnym wymiarze godzin,
    * świadczenia pozapłacowe, opiekę medyczną oraz pakiet MultiSport,
    * atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kwalifikacji dodatkowo
    uzupełnianie premiami,
    * pracę w przyjaznej atmosferze w komfortowym biurze w centrum
    Krakowa, w gronie nieprzeciętnych, młodych ludzi.

    => => https://TeamQuest.pl/Kraków/8800-programista-php-5-n
    ntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.