PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista - Projektant J2EE <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 19:00:02
    Temat: Warszawa => Programista - Projektant J2EE <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej firmy dostarczającej
    rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista - Projektant J2EE
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Tworzenie rozwiązań opartych o technologię J2EE,
    * Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów,
    * Współudział w tworzeniu dokumentacji,
    * Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych.

    ***** Wymagania:

    * Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego,
    * Znajomość architektury JEE i wzorców projektowych,
    * Znajomość JSP, JSF, JPA/Hibernate, Webservices,
    * Znajomość Javscript, HTML, CSS, Ajax, jQuery,
    * Znajomość serwerów aplikacji (Weblogic Server / Tomcat),
    * Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
    * Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i bazodanowych z
    wykorzystaniem technologii JDBC,
    * Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:
    ** Hibernate, Struts, Spring,
    ** Narzędzi Eclipse (JDeveloper) oraz Redmine / Jira,
    * Pozostałe wymagania:
    ** Umiejętność pracy w zespole,
    ** Pasja i oddanie pracy,
    ** Ukończone (lub realizowane) studia informatyczne,
    ** Dyspozycyjność,
    ** Terminowość,
    ** Odpowiedzialność,
    ** Kultura osobista,
    ** Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej
    umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość Oracle ADF, Primefaces,
    * Znajomość Middleware (Oracle: BPM, SOA, UCM, jBPM, Oracle
    Webcenter Portal, Liferay),

    ***** Oferujemy:

    * Telefon firmowy,
    * Pakiet opieki medycznej.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2580-programista-proje
    kt-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.