PracaGrupypl.praca.oferowana › KIEROWNIK TECHNICZNY LABORATORIUM POMIAROWEGO (Katowice)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-10-19 13:57:22
    Temat: KIEROWNIK TECHNICZNY LABORATORIUM POMIAROWEGO (Katowice)
    Od: "Bigram media" <z...@b...pl>

    TELEKOMUNIKACJA POLSKA
    lider na rynku usług telekomunikacyjnych
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK TECHNICZNY LABORATORIUM POMIAROWEGO

    w Centrum Badawczo-Rozwojowym
    nr ref.: CBR/KL/2003

    Lokalizacja: Katowice

    Główne zadania na stanowisku:
    kierowanie pracami laboratorium pomiarowego
    współudział w zarządzaniu systemem jakości Laboratorium
    kompleksowe prace metrologiczne
    badanie przyrządów zgodnie z zakresem akredytacji

    Od kandydatów oczekujemy:
    wykształcenia wyższego technicznego związanego z metrologią
    biegłej znajomości procesów metrologicznych
    specjalizacji w dziedzinie wyznaczania niepewności pomiarów
    doświadczenia w pracy związanej z wzorcowaniem przyrządów pomiarowych
    doświadczenia w pracy z systemami automatyzacji pomiarów (Lab View)
    biegłej znajomości języka angielskiego
    umiejętności pracy w zespole
    kreatywności i zaangażowania
    zdolności analitycznych
    zdolności szybkiego i samodzielnego podnoszenia kwalifikacji

    Mile widziane:
    znajomość systemu ISO
    znajomość technik miernictwa dla potrzeb telekomunikacji
    praktyczna znajomość technologii informatycznych

    Oferujemy ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne
    wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, duży zakres samodzielności i
    odpowiedzialności.

    Wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających przedstawione
    wymagania, zapraszamy do przesłania życiorysu, listu motywacyjnego,
    oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez TP danych osobowych w
    zakresie doboru zawodowego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie
    danych osobowych), na adres:

    TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.
    Departament Rekrutacji i Rozwoju
    ul. Francuska 101, 40-506 Katowice

    Na kopercie i w liście motywacyjnym prosimy podać numer referencyjny
    stanowiska.

    Termin składania dokumentów: 24 pa˘dziernika 2003 r.

    Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.