eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik pralni przemysłowej

Kto szuka:

HR NOW sp. z o. o.

Stanowisko:

Pracownik pralni przemysłowej

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

sortowanie prania
załadunek i obsługa maszyn piorących
obsługa magla
przygotowywanie prania do prasowania
składanie prania
foliowanie prania
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

stawka dzienna 13,50 EUR brutto/h
zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po przepracowanych 3 miesiącach (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
praca zmianowa i możliwość nadgodzin jeśli jest takie zapotrzebowanie
płatne dni świąteczne - ustawowo wolne w Niemczech
stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce
24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
 umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec - do wyboru ubezpieczenie polskie lub niemieckiepomoc w załatwieniu zameldowania
praca z możliwością przedłużenia współpracy
pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec
program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 EURO brutto za każdą poleconą osobę

Wymagania stawiane pracownikowi:

chęć do pracy
zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
gotowość do pracy 2-zmianowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: HR NOW sp. z o. o.

branże: Praca fizyczna