PracaOferty pracy Warszawa › Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka w Wydziale ds. Zabezpieczeń Technicznych

Kto szuka:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka w Wydziale ds. Zabezpieczeń Technicznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres czynności:

  • wydawanie rekomendacji, zaleceń oraz wytycznych do realizacji w zakresie stosowania systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach PKP S.A., w szczególności na dworcach kolejowych
  • opiniowanie dokumentacji projektowej w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego w nieruchomościach PKP S.A.
  • przeprowadzanie audytów i kontroli prawidłowości funkcjonowania systemów zabezpieczenia technicznego na obiektach PKP S.A.
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów zabezpieczenia technicznego
  • prowadzenie ewidencji zastosowanych systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach PKP S.A., w szczególności systemów monitoringu wizyjnego (CCTV), systemów kontroli dostępu (SKD), systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz Systemów Integrujących (PSIM).
  • analiza rozwoju systemów zabezpieczenia technicznego i możliwości ich zastosowania w celu zapewnienia bezpieczeństwa nieruchomości PKP S.A., w szczególności dworców kolejowych
  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego, odpowiednich do kwalifikacji pracownika i zakresu zadań komórki organizacyjnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) lub średnie techniczne uzupełnione odpowiednimi kursami zawodowymi,
  • znajomość systemów zabezpieczenia technicznego (PSIM, CCTV, SKD, SSWiN),
  • doświadczenie w instalacji i/lub konfiguracji systemów zabezpieczenia technicznego (PSIM, CCTV, SKD, SSWiN),
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowych,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (mile widziany),
  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane),
  • samodzielność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat,
  • stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza,
  • szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów,
  • rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników,
  • atmosfera- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel,
  • benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

branże: Ochrona osób i mienia