PracaOferty pracy Żywiec › Pracownik produkcji -> Zarabiaj nawet 5000 miesięcznie

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik produkcji -> Zarabiaj nawet 5000 miesięcznie

Lokalizacja:

Żywiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Poszukujemy pracowników produkcji dla światowego lidera w produkcji części samochodowych. Zostań operatorem autoklawu w oddziale w Żywcu! Zyskasz umowę o pracę tymczasową, dzięki której będziesz mieć 2 dni płatnego urlopu w miesiącu oraz bonusy do stawki za nocne zmiany, weekendy i święta!

Wynagrodzenie: nawet 5000 zł miesięcznie NA RĘKĘ

Miejsce pracy: Żywiec

Rodzaj umowy: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Obowiązki:

  • Formowanie i układanie gumowych rurek w autoklawie
  • Przekazanie gotowego produktu na produkcje
  • Praca z maszynami produkcyjnymi

Oferujemy:

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin oraz pracy w weekendy – EKSTRA PŁATNE
  • Cotygodniowe wypłaty
  • 2 DNI PŁATNEGO URLOPU MIESIĘCZNIE
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Dostęp do doskonale zaopatrzonej stołówki roboczej
  • Płatne przerwy na kawę

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Brzmi interesująco? Aplikuj już teraz, by mieć pewność, że nie przegapisz swojej szansy! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby przekazać szczegółowe informacje o zatrudnieniu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł