PracaOferty pracy Zgierz › Projektant systemów elektryki i automatyki

Kto szuka:

Emmar Elektroplan

Stanowisko:

Projektant systemów elektryki i automatyki

Lokalizacja:

Zgierz

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie schematów wielokreskowych szaf sterowniczych,
  • Opracowanie planów montażowych szaf sterowniczych,
  • Opracowanie list zamówieniowych, list I/O, list kablowych itp.,
  • Modyfikacja istniejących projektów,
  • Współpraca z działem prefabrykacji szaf.

Oferujemy:

  • Gruntowne szkolenie, w tym wyjazdy szkoleniowe do Niemiec,
  • Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Udział w realizacji interesujących projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Możliwość kontynuacji kariery zawodowej w Niemczech.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie średnie / wyższe w zakresie automatyki / elektryki lub student ostatniego roku studiów technicznych (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika, Elektronika, Energetyka itp.),
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Osoby w trakcie ostatniego roku studiów technicznych lub absolwenci,
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych, dokumentacji technicznych,
  • Znajomość oprogramowania EPLAN Electric lub podobnego,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Emmar Elektroplan

branże: Produkcja / Przemysł