eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Austria › STOLARZ

Kto szuka:

LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

Stanowisko:

STOLARZ

Lokalizacja:

Austria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Zadania:

  • Prace stolarskie przy produkcji mebli
  • Cięcie i obróbka powierzchni drewnianych
  • Produkcja, montaż mebli z drewna i tworzyw drewnopochodnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w zawodzie Stolarz

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12,14 euro brutto/godzinę
  • Dieta 41,6 euro netto/za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - opłacane przez pracownika
  • Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 518089049, 504906510, 514746777 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
bezpłatny program PIT 2020

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-23

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: w maju średnia krajowa i zatrudnienie znowu w dół

    GUS: w maju średnia krajowa i zatrudnienie znowu w dół

    Mamy już najnowsze dane GUS na temat średniej krajowej. W minionym miesiącu osiągnęła ona poziom 5119,94 zł, co oznacza, że na przestrzeni 12 miesięcy przeciętne wynagrodzenie w naszym kraju wzrosło o 1,2%. Dla porównania, miesiąc ...

  • Wizytę w ZUS umów na PUE

    Wizytę w ZUS umów na PUE

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że posiadacze profili na PUE mogą umawiać wizyty w ZUS przez internet. Mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie placówkę, dzień i godzinę spotkania. Jak to zrobić?

  • BHP: pracodawca sprawdzi warunki pracy zdalnej?

    BHP: pracodawca sprawdzi warunki pracy zdalnej?

    Jaka jest rola pracodawcy w dbaniu o bezpieczeństwo pracowników pracujących w modelu pracy zdalnej? Czy pracodawca może przeprowadzić kontrole w domach, aby sprawdzić warunki pracy pracownika? Jakie prawa i obowiązki spoczywają na pracodawcy ...

  • Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w IV kwartale 2020 wyniosło 5457,98 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. W całym 2020 roku przeciętne wynagrodzenie to 5167,47 zł.

  • Wynagrodzenia. Kto najczęściej dorabia do pensji?

    Wynagrodzenia. Kto najczęściej dorabia do pensji?

    W 2019 roku uczestników Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń zapytaliśmy o to, czy dorabiali do pensji. We wszystkich branżach mediana kwot z dodatkowej pracy wyniosła 1 000 PLN brutto miesięcznie, oprócz służby zdrowia i energetyki, gdzie ...