PracaOferty pracy Ede › PROGRAMISTA TOKAREK CNC - Siemens | Ede | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

PROGRAMISTA TOKAREK CNC - Siemens | Ede | Holandia

Lokalizacja:

Ede

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Dla naszego klienta: wyspecjalizowanego dostawcy usług przemysłowych, który oprócz szerokiej gamy wysokiej jakości komponentów do budowy maszyn, oferuje usługi techniczne i logistyczne dla wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie, szukamy: Programistów tokarek CNC. Wymagamy doświadczenia w obsłudze tokarek CNC i umiejętności programowania, a także znajomości rysunku technicznego i materiałoznawstwa.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedyskutować więcej szczegółów na temat oferty pracy.

#CNC #operator #tokarka #programista

To będziesz robić

  • obsługiwać i programować tokarki CNC ze sterowaniem Siemens
  • pracować z programami CAD/CAM (Edgecam/ ShopTurn)
  • pracować w systemie 2-zmianowym (06:00-14:30 lub 14:30-23:00)
  • dbać o porządek na stanowisku pracy

ZOSTAŃ NASZYM TOKARZEM i SPRAW, ŻEBY NIE TYLKO ŚWIAT SIĘ KRĘCIŁ

Oferujemy

  • wynagrodzenie 580€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • możliwość nadgodzin w sobotę
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy jako operator oraz programista tokarek CNC
  • znajomość programów CAD/CAM (Edgecam/ ShopTurn)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym
  • dokładność i precyzja

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe