PracaOferty pracy Heerhugowaard › Programista tokarek CNC (m/k) - 1704 RG Heerhugowaard, Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Programista tokarek CNC (m/k) - 1704 RG Heerhugowaard, Holandia

Lokalizacja:

Heerhugowaard

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • interpretowanie rysunków technicznych, specyfikacji i innej dokumentacji w celu dokładnego zrozumienia procesu produkcji,
  • programowanie maszyn tokarskich CNC-Style przy użyciu oprogramowania CAM, wykorzystując swoją konkretną wiedzę na temat funkcji maszyn Style,
  • precyzyjne konfigurowanie narzędzi, osprzętu i parametrów maszyny w celu spełnienia wymagań produkcyjnych,
  • zatwierdzanie i dostosowywanie ustawień maszyny, zapewniając dokładność i spójność produkcji części,
  • ścisłe monitorowanie procesów produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości w celu weryfikacji zgodności części ze specyfikacjami.
  • natychmiastowe rozwiązywanie wszelkich odchyleń lub problemów, wykorzystując znajomość operacji maszynowych Style,
  • wykonywanie rutynowej konserwacji maszyn Style, rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych i zapewnianie optymalnej funkcjonalności,
  • ścisłe przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa w celu utrzymania bezpiecznego środowiska pracy.

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako tokarz programista CNC, w szczególności z doświadczeniem w obsłudze tokarek CNC typu Style,
  • wszechstronna znajomość programowania CNC i oprogramowania CAM, z biegłością w programowaniu maszyn Style,
  • znajomość różnych materiałów i ich właściwości obróbczych w połączeniu ze skrupulatnym podejściem do zapewnienia jakości,
  • umiejętność dokładnej i wydajnej interpretacji rysunków technicznych,
  • silne umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do skutecznego rozwiązywania problemów związanych z maszyną,
  • zorientowanie na szczegóły z naciskiem na precyzję i jakość,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:
  • zarobki od 600€ netto tygodniowo, po odliczeniu kosztów zakwaterowania,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • holenderska Umowa o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia