PracaOferty pracy Holandia › Pracownik Produkcji - Sortowanie

Kto szuka:

Job Invest

Stanowisko:

Pracownik Produkcji - Sortowanie

Lokalizacja:

Holandia, Tilburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Wiesz jak zabrać się do pracy, jesteś prawdziwym graczem zespołowym i chcesz pracować dla międzynarodowej firmy? W takim razie podejmij pracę jako pracownik produkcji w regionie Tilburg!

SodaStream to innowacyjna firma, która umożliwia konsumentom zamianę wody z kranu w wodę gazowaną za naciśnięciem jednego przycisku. Ich ekologiczne produkty wielokrotnego użytku są dostępne w 45 krajach i oferują zabawną, zdrową i ekscytującą alternatywę dla zwykłej wody i tradycyjnych napojów bezalkoholowych. Dzięki swoim butelkom wielokrotnego użytku pomagają zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku, pomagając pozbyć się tysięcy plastikowych butelek na świecie. Ale SodaStream wykracza poza oferowanie innowacyjnych produktów; to firma z misją. Wierzą w tworzenie pozytywnych zmian oraz promowanie różnorodności i integracji. Ponadto SodaStream jest pracodawcą równych szans, promującym różnorodność poprzez łączenie ludzi z różnych środowisk.

W SodaStream uważają, że ich obowiązkiem jest coś więcej niż tylko sprzedaż produktów; chcą być ruchem na rzecz zdrowszego i bardziej zrównoważonego świata. Dołącz do zespołu i pomóż budować lepszą przyszłość!

Jako Pracownik Sortowania będziesz pełnić swoje obowiązki w dziale sortowania, gdzie Twoim zadaniem będzie precyzyjna kontrola i sortowanie cylindrów na linii produkcyjnej. Twój obszar odpowiedzialności będzie obejmować kontrolę zaworu, skrupulatne oczyszczanie cylindra, usuwanie starych etykiet oraz dokładną weryfikację każdego cylindra. Twoje działania będą oparte na przestrzeganiu ścisłych zasad bezpieczeństwa, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy, oraz będą miały istotny wpływ na płynny przebieg procesu produkcyjnego.

Jako Pracownik Produkcji możesz liczyć na:

·      Dobrą pensję, między €13,69 brutto za godzinę;

·      Premię za zmianę w wysokości 25% do twojej pensji, od godz. 18.00 i między godz. 00.00 a 06.00 dodatek w wysokości 150%;

·      Perspektywę zawarcia umowy na czas nieokreślony;

·      Pełny etat;

·      Dużo uwagi poświęconej Twojemu rozwojowi;

·      Przyjazny zespół z miłymi kolegami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

 ·      Lubisz prace przy liniach produkcyjnych i radzisz sobie z celami i terminami;

·      Jesteś graczem zespołowym z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi;

·      Jesteś dostępny na pełny etat i masz elastyczne podejście.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Job Invest

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...