eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › PRACOWNIK PRODUKCJI

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik montażu przy produkcji zbiorników – 2300 EUR netto – 04720 Mochau (150 km od polskiej granicy w Zgorzelcu)

Zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów do obróbki
  • pomoc w montażu zbiorników (duże zbiorniki 2×3 metry i małe zbiorniki 0,5×0,5)
  • montaż komponentów wykonanych z tkanin z włókien syntetycznych (produkcja laminatów)
  • lekkie prace ślusarskie
  • wiercenie
  • montaż i poprawki
  • obróbka komponentów poprzez np. szlifowanie, piłowanie i napełnianie (mechanika)
  • łączenie komponentów lub dodawanie załączników do komponentów (montaż)
  • czytanie rysunków technicznych

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2300 EUR miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zawodzie - minimum 2 lata
  • Chęć do pracy
  • Uczciwość
  • Samochód do dyspozycji na wyjazd - koniecznie
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA LAMINIARZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PRACOWNIK PRODUKCJI BETONU

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe