eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Osoba sprzątająca z prawem jazdy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Osoba sprzątająca z prawem jazdy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Z przyjemnością chciałabym Państwa poinformować o naszym nowym projekcie. Na chwilę obecna poszukujemy zleceniobiorcy na stanowisko : osoby sprzątającej. Klient prowadzi firmę świadczącą usługi sprzątające w pensjonatach, hotelach, basenach.

 Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
 Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
 Miejsce: 98646 Hildburghausen (biuro) - różne lokalizacje w landach Turyngia i północna Bawaria, Niemcy

 Oferujemy:
 -Atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 euro
 -Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
 -Możliwość długotrwałej współpracy
 -Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
 organizacyjnych
 -Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

 Zakres obowiązków:
 - Sprzątanie powierzchni biurowych, hotelarskich, większe powierzchnie.

 Wymagania:
 -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Dla osób urodzonych po 1970 roku wymagane potwierdzenie szczepienia na Odrę ( wystarczy zdjęcie z książeczki szczepień) w przypadku braku można zrobić test na przeciwciała na Odrę
-Czynne prawo jazdy kat. B (samochód służbowy na dojazdy na miejscu)
-Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

 Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem : 664 160 353

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering