PracaOferty pracy Poznań › Kucharz / kucharka praca w Szwecji

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz / kucharka praca w Szwecji

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś kucharzem i znasz język angielski? Chcesz pracować za granicą? Nie czekaj i zgłoś się do nas! Oferujemy atrakcyjne zarobki i stałe wsparcie polskiego koordynatora.
Podstawowe warunki współpracy:

  • Termin: 01.06.2024 r. - 15.09.2024 r. lub 15.06.2024 r. - 30.09.2024 r.
  • Miejscowość: Sandöverken
  • Stawka: 13-15 €/h na rękę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, gwarancja długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjna stawka 13-15€ /h NA RĘKĘ
  • Bezpieczny wyjazd, pracę w sprawdzonych obiektach
  • Zwrot kosztu przejazdu do Szwecji do 200€
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Pomoc finansowa w formie zaliczek
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość zakwaterowania
  • DARMOWY posiłek pracowniczy
  • Możliwość nadgodzin
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca na stanowisku samodzielnego kucharza
  • Przygotowywanie dań a'la carte

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza min. 5 lat
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering