PracaOferty pracy Antwerpia › Operator prasy krawędziowej €2050 - €2100 netto, Antwerpia, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Operator prasy krawędziowej €2050 - €2100 netto, Antwerpia, Belgia

Lokalizacja:

Antwerpia, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • obsługa prasy krawędziowej  do obróbki blachy
  • ustawianie parametrów, przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • wykonywanie precyzyjnych pomiarów
  • kontrola jakości detali (ocena wizualna, kontrola wymiarów) i poprawności procesu
  • przeprowadzanie niezbędnej (zapobiegawczej) konserwacji tych maszyn.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, z możliwością przejścia na stały kontrakt do klienta
  • ok 36 h pracy/na tydzień, plus co druga sobota
  • wynagrodzenie 18,02 € - 18,69 € brutto/h (po 20-stu próbnych dniach)
  • dodatek zmianowy +6% za zmianę na popołudniową  oraz +12,50% za nockę

  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie na poziomie  €2050 - €2100  netto

  • godziny pracy naprzemienne od 07:20 do 17:00, lub 13:00 to 18:00
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5230-5530 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2830-2990 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania:  pokój 1-os. 149€/ tydzień

Po przejściu na kontrakt trzeba mieć własne mieszkanie, otrzymuje się dodatkowo:

  • bony ekologiczne: 250 EUR rocznie (okres rozliczeniowy od października do września)
  • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji
  • dodatek do  emerytura ustawowej: 2,39% składki pracodawcy na fundusz bezpieczeństwa przemysłu metalowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych min. 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, metrówka, kątomierz
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze godzin (36 godzin) przez 4/6 dni (zmiany dzienne lub dzienne/późne).Praca również co drugą sobotę
  • precyzja, zręczność, poczucie odpowiedzialności i samodzielność, chęć pracy  pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł