eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Belgia › Monter Opon ciężarówki Belgia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter Opon ciężarówki Belgia

Lokalizacja:

Belgia, Bruksela

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca na czas nieokreślony

zakres obowiązków:
praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii.
wymiana opon w ciężarówkach
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika.
demontaż kół oraz opon z felg.
wyważanie kół.
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie

Oferujemy:
zatrudnienie na warunkach belgijskich
stawka godzinowa 15,19 Euro brutto/godzinę
180 godzin pracy miesięcznie
zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać " Monter Opon Ciężarówek Belgia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 doświadczenie w wymianie opon w samochodach ciężarowych
umiejętność obsługi maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki.
znajomość języka angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...