eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Mechanik przemysłowy

Kto szuka:

workconcept service GmbH

Stanowisko:

Mechanik przemysłowy

Lokalizacja:

Niemcy, Heringen, Drezno

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Job ID: 1009

Dział(y): Inne zawody przemysłowe

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Rodzaj(e) zatrudnienia: system 2-zmianowy

Czas pracy: 40 - 40 godzin tygodniowo

Rodzaj(e) wymaganego personelu: Rekrutacja

Układ zbiorowy pracy: BAP/DGB

Wynagrodzenie: od 20 € do 24,50 € / h

Języki: Dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa

Poszukujemy

Poszukujemy mechaników przemysłowych z dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w Heringen

Zakwaterowanie jest bezpłatne dla pracowników spoza obszaru codziennych dojazdów do pracy! Ponadto pracownicy ci otrzymują dodatkowe koszty wyżywienia, 14,00 € w dniu przyjazdu/wyjazdu, a w pozostałych przypadkach 28,00 €.

Twoje zadania

  • Ustawianie i obsługa nożyc gilotynowych (CNC), przecinarek płomieniowych (ręcznych/CNC) i/lub różnych maszyn do składania i gięcia (CNC, NC)
  • Kontrola jakości produkowanych części na podstawie rysunków technicznych
  • Gwarantowanie właściwego stanu maszyn i urządzeń
  • Zlecanie prac konserwacyjnych i naprawczych

Twoje kwalifikacje

  • Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie technicznej, np. jako mechanik budowlany, mechanik zakładowy lub przemysłowy
  • Doświadczenie w obróbce blachy

Wymagania osobiste

  • Zdolność do samodzielnej i niezależnej pracy
  • Gotowość do dalszego i zaawansowanego szkolenia oraz do pracy w systemie zmianowym i nadgodzinach, w tym w weekendy
  • Praca w systemie dwuzmianowym (wczesna/późna).

Korzyści

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością
  • Bezpieczny i stały dochód
  • Premia dla łowców nagród
  • Stała umowa o pracę
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami
  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim lub angielskim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe za pomocą przycisku "aplikuj".

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: workconcept service GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura